VEDENÍ KLUBU | UMĚLÁ STĚNA | ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY | NOVOROČNÍ OPEN 2017 HLAVNÍ STRÁNKA
BAZAR | FÓRUM | KNIHOVNA | DOKUMENTY | MATERIÁL | LEZECKÝ KROUŽEK


KONTAKTY KLUBU

Zpět



Klub Horolezecký klub Ostaš
Tyršova 339, 549 54 Police nad Metují
IČ: 48649198
zapsán ve Spolkovém rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová značka L61
e-mail: info@hkostas.cz




Předsednictvo Předseda
Tomáš Hornych, Horní 317, 549 54 Police nad Metují
tel.: mobil: 737 984 119
e-mail: tomhornych@gmail.com, zaměst.:thornych@wikov.com

Místopředseda
Jiří Škop, Mgr., Soukenická 180, 549 54 Police nad Metují
mobil: 604 979 846, zaměst.: 491 541 118
ICQ: 191-913-808, skype: skopjiri
e-mail: Hermanak1@seznam.cz, zaměst.: Skop@meu-police.cz

Tajemník
Kateřina Sadílková, 549 55 Žďár nad Metují 14
tel.: mobil: 720 192 034
e-mail: SadilkovaKaterina@seznam.cz

Hospodář
Jaroslav Ulvr, K Sídlišti 289 V.L., 549 54 Police nad Metují
tel.: mobil: 722 696 314
ICQ: 383-072-754, skype: bonati50
e-mail: Jaroslav.Ulvr@centrum.cz



Výbor Pavel Axman, Ing., Jiráskova 111, 549 54 Police nad Metují
mobil: 732 407 244
skype: pavel.axman
e-mail: Pavel.Axman@seznam.cz, zaměst.:Pavel_Axman@Rubena.cgs.cz

Adolf Kadlec, Smetanova 365, 549 54 Police nad Metují
tel.: mobil: 604 200 711
e-mail: A.Kadlec@worldonline.cz

Jiří Koutský, Fučíkova 443, 549 54 Police nad Metují
tel.: mobil: 724 932 912
e-mail: zaměst.: Jkoutsky@wikov.com

Jan Lokvenc, Tomkova 51, 549 54 Police nad Metují
tel.: mobil: 728 256 266
e-mail: adept.jenda@gmail.com

Pavel Lokvenc, Tomkova 51, 549 54 Police nad Metují
tel.: mobil: 607 798 666
e-mail: Lokvenc.P@gmail.com

Karel Nováček, 549 55 Žďár nad Metují 68
tel.: mobil: 731 552 555
e-mail: Karel.Novacek@email.cz, zaměst.: Karel.Novacek@cz.abb.com

Michal Stuchlík, Ing., Na Sibiři 452 V.L., 549 54 Police nad Metují
tel.: mobil: 724 951 260
e-mail: Michal.Stuchlík@seznam.cz, zaměst.: MStuchlik@wikov.com

admin
nahoru
http://www.viridium.cz/