Hlavní stránka

Vítejte na stránkách Horolezeckého klubu Ostaš, který je zde pro vás od roku 1990 a navazuje na horolezecké oddíly působící v Polici nad Metují od 1949. Najdete zde informace ze života a akcí klubu, informace o provozu lezecké stěny a lezeckého kroužku mládeže. Pokud vás zajímá více nebo se chcete k nám přidat, tak se klidně ptejte. 

 • no_image
  Členské průkazky 12.06.2009
  aneb, kdo si objednal a nevyzvedl (případně kdo nezaplatil)
 • no_image
  Přestavba lezecké stěny 12.06.2009

  Od členské konference uběhlo už celkem dost vody v Metuji, a tak by bylo dobré informovat členkou základnu o tom, jak se to vlastně má s přestavbou naší stěny.

  Proběhlo několik jednání s firmou MAKAK, při kterých jsme si ujasnili, jaké jsou možnosti úpravy stěny (technické a finanční). Následně se zástupci firmy dostavili na naší stěnu, provedli zameření a ověřili možnosti technického řešení.

  V současné době čekáme z jejich strany na předložení smlouvy o dílo (patrně v příštím týdnu). Realizce …

 • no_image
  O krále Ostaše - ZRUŠENO 12.06.2009
  Přátelé, kamarádi,\r\n\r\nJURY vytrvale jednala, a po několikahodinovém jednání, po získání posledních dat z ČHMÚ seznala, že závod O Krále Ostaše, ohlášený na dnes a zítra, musí být zrušen.\r\n\r\nO novém termínu Vás budeme informovat neprodleně po zasedání organizačního výboru (pravděpodobně srpen-září).\r\n\r\nZa pořadatele\r\n\r\nHeřman